Kırgın Çiçekler İzle

1 sene önce
641
1 sene önce
851
gönderen: admin

Kırgın Çicekler 55.Bölüm izle , Kırgın Çiçekler 55.Bölüm hd izle,..

1 sene önce
431
gönderen: admin

Kemal, mahkeme kararınca iki yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Eylül sonunda ondan kurtulduğu için sevinçlidir. Mesude ise kocasının hapse girmesinden üzgündür. Defne'nin psikolojisi onu kandıranlar yüzünden oldukça bozulmuştur. Toprak ve Feride'nin düğün günü gelmiştir. Çocukların hepsi çok heycanlı ve mutludur. Düğün gecesi kızlar Feride'nin evinde kalacaklardır. Kızlar sırayla uyumak için yattıklarında eve giren bir yabancı onların sonunu hazırlamaktadır.

1 sene önce
619
gönderen: admin

Meral, İhsan'ı öldürmek için mekana gitmiştir ve Songül de yanındadır. Bir anda adamların peşlerine düşmesiyle Songül ve Meral kaçmaya başlarlar. Eylül, mahkemede Kemal'in ona yaptığı, söylediği her şeyi dile getirmiştir. Mesude duyduklarının karşısında şaşkındır. Kemal, yaptıklarının cezasını çekmek üzere hapse gönderilmiştir ve ölüm korkusuyla yine karşılaşır. Defne, kendisini Nazan'a kanıtlamak için kötü bir tercih yapar.

1 sene önce
634
gönderen: admin

Toprak ve Feride evlilik yolunda ilk adımı atmışlardır. Kızlar iki sevdiği insan için mutludurlar. Uzun zamandır süren tiyatro çalışmaları bugün sahnede canlandırılacaktır. Defne, Songül'ün rolünü almak istemektedir ve onu Eylül'le tehdit eder. Meral, İhsan'ın annesini öldürmesinin ardından ondan intikam almak için onun silahıyla yola çıkar. Öte yandan Eylül'ün Kemal'i şikayet ettiğini öğrenen mahalle halkı onlara düşman olur. Mahkemede Nazan'ın da şahitlik yapmasını isteyen Serkan annesinden yardım ister.

1 sene önce
618
gönderen: admin

Cemre, halası yüzünden hastanededir ve birinin onu kurtarmasını beklemektedir. Kızlar ve Feride onu kurtarmak için harekete geçmişlerdir. Kemal, Eylül'ün şikayetiyle gözaltına alınır. Mesude, Kemal'in tutuklanmasından Eylül'ü arayıp suçlar. Nazan, Emel'in Cemre'ye yaptığını öğrenmiştir ve Emel'in karşısına geçer. Eğer Cemre'nin velayetinden vazgeçmezse kendisini kaçıranın o olduğunu açıklayacağını söyler.

1 sene önce
627
gönderen: admin

Cemre, Emel'in içeceğe ilaç attığını görünce kendisini zehirleyenin halası olduğunu anlamıştır ve halasıyla yüzleşir. Eylül, Kemal'den kurtulacağını düşünürken Kemal ortaya çıkıp hayatının sonuna kadar onun hayatında olacağını söyler. Eylül, Feride'nin desteğiyle Kemal'i şikayet etmeye karar verir. Emel, planlarının bozulmasından korkarak Cemre'yi hastaneye yollamıştır. Çaresiz kalan Cemre halasından medet ummaktadır. Meral annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu İhsan'ın karşısına çıkar ancak İhsan onu da öldürebilecek kadar gözü karadır.

1 sene önce
623
gönderen: admin

Cemre, Nazan'ı öldürdüğünü polislere anlatır ve tutuklanır. Kızlar Cemre'nin tutuklanmasıyla Emel'e tepki göstermiştir. Emel, Nazan'ın sonunu getirmek için plan yapmaktadır. Cemre halasının kurduğu tuzağa düşmüştür. Meral, annesinin intikamını almak için bebek bakıcısı olarak girdiği evde İhsan'ın gelişiyle saklanacak yer aramaktadır. Kemal ve Mesude boşanmak için mahkemeye çıkacaktır. Eylül, Kemal'den kurtulacakları için mutludur.

1 sene önce
718
gönderen: admin

Cemre, Nazan'ın da kaybolmasıyla kendisini onun katili sanmaktadır fakat geceye dair hiç bir şey hatırlamamaktadır. Defne ve Serkan annesinin kaybolmasının ardından endişelidir ve öldüğünü düşünmektedirler. Nazan'ın ortalıktan kaybolması iki şüpheliyi ilk olarak akla getirir. Güney, ailesinden ayrılıp kendisine bakmak için bir kafede garson olarak işe başlamıştır. Cemre, Nazan'ı öldürdüğünden şüphelenip Eylül'e söyler. Eylül Cemre'nin itirafıyla sarsılmıştır.

1 sene önce
616
1 sene önce
604
gönderen: admin

Meral, annesine kavuşmanın sevincini yaşarken ünlü sanatçı Kutsi'den düet teklifi gelince daha da mutlu olmuştur. Meral bu düet için çok heycanlıdır. Daha sonra annesinden haber alamayan Meral endişeye kapılmıştır.Abbas'ın adamları Seher'i kaçırmıştır. Seher, kızıyla yeni bir hayat kurmanın peşindeyken kendi hayatı tehlikededir. Meral, annesine ulaştığında çaresizlik içindedir. Cemre ise yurttan çıkıp halasıyla yaşamaya başlamıştır ve kötü günler geçirmektedir.

1 sene önce
509
gönderen: admin

Toprak, çocukların önünce Feride'ye evlenme teklifi eder ve olumlu cevap alır. Çocuklar da en az onlar kadar sevinir. Seher hapisten çıkar çıkmaz kızı Meral'i görmeye gitmiştir. Annesini karşısında gören Meral çok sevinir. Cemre, Nazan'ın şikayetçi olmamasıyla serbest bırakılmıştır. Banu, Selin'le konuşmak için yanına gitmiştir ancak tartışmaları sırasında Banu merdivenlerden yuvarlanmıştır. Kader, Banu'nun düşmesinin hesabını Selin'den soracakken Güney engeller.

1 sene önce
591
gönderen: admin

Kemal ve Eylül'ün baskısıyla çocuklarını alıp uzaklaşmak isteyen Mesude'yi istasyonda Metin'in kaybolması telaşa sokmuştur. Büşra gideceklerini öğrenince ablası Eylül'den yardım ister. Banu, Ekrem'in karısından boşanacağını düşünerek mutlu olmaktadır ve Kader'le Güney'e kardeşleri olacağını söyler fakat Ekrem, eşiyle barışmak için çabalamaktadır. Kader, annesinden her geçen gün daha da utanmaktadır ve ona engel olmak ister. Öte yandan Nazan'ın hapisten çıktığını öğrenen Cemre, Gökhan'ın intikamını almak için harekete geçmiştir.

1 sene önce
486
gönderen: admin

Defne, yetimhaneye o kadar laf söylerken bir gün oraya düşeceğini hiç düşünmemiştir fakat başına gelenler onu da yurda sürüklemiştir. Mesude, Kemal'den boşanmak için kararlıdır ve Kemal'in imza atmasını ister. Güney, babasının annesini aldattığını Songül'le paylaşırken Songül olanları bildiğini söyleyince Güney, sevgilisinin ondan böyle bir şey gizlemesini kaldıramaz ve uzaklaşır.Songül ona kendisini affettirmek için çabalamaya başlamıştır. Nazan'ın taciz olayını gördüğünü öğrenen Eylül, annesini Nazan'ın ziyaretine götürmek ister.

1 sene önce
603
TOPlist TOPlist Türkçe Dizin | Türkçe Toplist - [turkcedizin.tk] oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti